(+371) 67 464 999KONTAKTI
0prece(s)

Grozs ir tukšs.

Prece pievienota grozam.

UV kabatas lukturītis 2 in 1 ar 6 UV diodēm (365nm) un 10 baltām LED lampiņām, 349388

Īss apraksts

Izturīgs un praktisks kabatas lukturītis ar 2 funkcijām: UV gaisma un balta gaisma.
 
Kabatas lukturītis ir ideāls, lai noteiktu fluorescenci banknotēm, zīmogiem, minerālvielām un fosilijai. Kā arī, lai pārbaudītu kredītkartes un vadītāja apliecības, padarot UV luminiscences krāsas redzamas.
 
Liela priekšrocība: UV gaismu var izmantot arī spilgti vidē un dienasgaismā.
 
10 spēcīgas, baltas LED lampiņas padara šo kabatas lukturīti par ideālu aksesuāru atpūtas pasākumos, piemēram, makšķerējot, pārgājienos, kempingos un slēpņošanā, kā arī mājās, darbā un visur citur, kur ir nepieciešams labs kabatas lukturītis.
 
Komplektā rokas siksniņa. Metāla korpuss. Darbojas ar baterijām: 3 x 1,5 V AAA baterijas (nav iekļautas).
 
Uzmanību: Izstaro UV starojumu, nespīdināt acīs un ilgstoši uz ādas.

Pieejamība: Ir noliktavā
Skaits: 4


Regulārā cena: €24,95

Special Price €22,46

Details

Izturīgs un praktisks kabatas lukturītis ar 2 funkcijām: UV gaisma un balta gaisma.   Kabatas lukturītis ir ideāls, lai noteiktu fluorescenci banknotēm, zīmogiem, minerālvielām un fosilijai. Kā arī, lai pārbaudītu kredītkartes un vadītāja apliecības, padarot UV luminiscences krāsas redzamas.   Liela priekšrocība: UV gaismu var izmantot arī spilgti vidē un dienasgaismā.   10 spēcīgas, baltas LED lampiņas padara šo kabatas lukturīti par ideālu aksesuāru atpūtas pasākumos, piemēram, makšķerējot, pārgājienos, kempingos un slēpņošanā, kā arī mājās, darbā un visur citur, kur ir nepieciešams labs kabatas lukturītis.   Komplektā rokas siksniņa. Metāla korpuss. Darbojas ar baterijām: 3 x 1,5 V AAA baterijas (nav iekļautas).   Uzmanību: Izstaro UV starojumu, nespīdināt acīs un ilgstoši uz ādas.

Papildus informācija

Sērija
Paredzēts: Banknotēm, Citiem, Markām, Monētām, Pastkartēm
Veids Dažādi
Krāsa
Ietilpība
Izmērs
Monētu diametrs