Nevienam nav noslēpums, ka līdz ar Ziemassvētku tuvošanos, tuvojas arī dāvanu domāšanas un pirkšanas trakums. Daži ar to tiek galā vieglāk, pērkot dāvanas pavisam laicīgi, bet daži atstāj uz pēdējo brīdi - visi tak esam cilvēki! Līdz ar tehnoloģiju attīstību, ir arī tāda lieliska iespēja kā nevazāties pa pārbāztajiem veikaliem, nestāvēt garajās rindās un nemeklēt savu mašīnu autostāvvietā starp pārējām simts automašīnām, bet gan visas dāvanas sagādāt digitālajā vidē jeb interneta veikalos. Arī mēs kā kolekcionāru interneta veikals vēlamies Jums palīdzēt dāvanu meklēšanā un piedāvāt mūsu TOP 15 “Dāvanas Cilvēkam - Kolekcionāram”!

Dāvanas var noderēt ne tikai pieredzējušam kolekciju īpašniekam, bet arī iesācējam, kurš ir spēris svarīgāko soli - sapratis savas intereses un uzsācis kolekcijas vākšanu!

Tad ķeramies klāt:

1. Visu gadu Ziemassvētku dāvanu bestsellers - Eiro Monētu Albums Euro Collection All in One. Albums paredzēts 26 valstu eiro monētām. Kopumā Jūs varēsiet ievietot 208 monētas. Par valstīm kas pievienosies eirozonai, arī ir padomāts, jo albumā ir brīva vieta nākamajai eirozonas dalībniecei!
Euro Coin Collection

2. NUMIS albums eiro monētām - vērtīga dāvanu plašu eiro monētu kolekciju īpašniekiem. Albumam ir izturīgi mākslīgās ādas vāki ar sudrabkrāsas apdruku un lapu stiprinājums ar 4 D-gredzenu mehānismu. Albumu iespējams pēc tam papildināt ar citām NUMIS lapām pēc izvēles! Komplektā ietilpst 6 lapas NH24 (18 eiro monētu komplektiem) un baltas starplapas, kā arī krāsaini 27 valstu karogi ar brīvu laukumu, kurā ierakstīt valsts nosaukumu.
Numis

3. Pastmarku albumi marku kolekcionāriem - vērtīga dāvana salīdzinoši normālā budžetā. Albums A4 formātā, ar 64 melnām lapaspusēm, 9 caurspīdīgiem sadalījumiem katrā lapaspusē un dubultām baltām starplapām. Šiem pastmarku albumiem ir visas svarīgākās kvalitātes īpašības, kuras raksturīgas tieši LEUCHTTURM pastmarku albumiem. Tiem ir īpaši izturīgi vāki, un albuma lapas, starplapas un pastmarku sadalījumi ir izgatavoti no augstvērtīga materiāla, kas nodrošina drošu pastmarku uzglabāšanu.
Pastmarku albums

4. Kabatas albums Eiro monētām POCKETEURO - Kabatas albums ar 12 lapām, katra lapa paredzēta eiro monētu komplektam (8 monētām). Ideāli piemērots līdzi paņemšanai ārpus mājas! Albuma izmērs: 115 x 165 mm.
Pocketeuro

5. Monētu albums NUMIS - arī vērtēts kā bestsellers savas pievilcīgās cenas dēļ! LEUCHTTURM kvalitāte par ļoooti pievilcīgu cenu, jo albums nāk bez ietvara. Monētu albums NUMIS paredzēts dažāda izmēra monētu kolekciju glabāšanai ar četru stiprinājumu mehānismu. NUMIS albumi ir lieliski piemēroti gan paša monētu kolekcijas paplašināšanai un sakārtošanai, gan arī kā dāvana! Komplektā ietilps 5 NUMIS lapas (1 gab. x NH12, NH20, NH30, NH33, NH48) un 5 baltas starplapas, kā arī balta titullapa. Albumu iespējams papildināt ar citām NUMIS lapām pēc izvēles.
Numis

6. Katra kolekcionāra OBLIGĀTAIS ierocis - LED izvelkams palielināmais stikls ar 10x un 30x palielinājumu. 2 lēcas: 10x palielinājums (lēcas diametrs 21 mm) un 30x palielinājums (lēcas diametrs 12 mm). LED apgaismojumu iespējams pārslēgt UV lampas režīmā, lai pārbaudītu pastmarkas un banknotes. Darbojas ar 3x LR1130 baterijām (iekļautas komplektācijā). Ārējais izmērs (neatvērtā veidā): 40 x 65 x 22 mm (platums/garums/augstums).
Palielināmais stikls

7. Pēdējā laika viena no pieprasītām precēm ir pulksteņu un rotaslietu kastes. Pie mums tās ir pieejamas dažādos izmēros un dizainos, bet šie divi zemāk minētie varianti ir visbiežākais pirkums. Lakota koka kaste ir piemērota arī citu rotaslietu uzglabāšanai. Stikla virsma, iekšpusē krēmkrāsas mākslīgās ādas pārklājums, 12 izņemami pulksteņu un rotaslietu turētāji. Kaste ir aizslēdzama. 
Koka kaste

8. Mākslīgās ādas kaste pulksteņu kolekcionēšanai ir cenas ziņā patīkamāka - Kaste ir piemērota arī citu rotaslietu uzglabāšanai. Stikla virsma, iekšpusē krēmkrāsas mākslīgās ādas pārklājums, 5 izņemami pulksteņu un rotaslietu turētāji. Kaste ir aizslēdzama, komplektā pievienotas vairākas atslēgas.
Adas kaste

9. Sarkankoka Etvija VOLTERRA ar 5 kapsulām dāvanā, kas paredzēta 2-eiro monētām! Ļoti ērts un skaists veids kā izvietot Latvijas Bankas vai citu valstu 2-eiro piemiņas monētas. 
Etvija

10. Monētu kabatas albums POCKETKBL - Kabatas albums ar 8 lapām, katra lapa paredzēta 6 monētām 40 x 40 mm izmēra monētu kabatiņās. Ideāli piemērots līdzi paņemšanai ārpus mājas! Albuma izmērs: 150 x 105 mm
Kabatas albums

11. Dāvana ārpus ierastajiem rāmjiem - ar devu humora un asprātības - Albums PRESSO 64 pudeļu korķiem. Noderēs kā dāvana ne tikai cilvēkiem, kas kolekcionē pudeļu korķus, bet arī citu kolekciju īpašniekiem kā iedvesmas avots jaunas kolekcijas veidošanai! Šis kolekciju albums ir izgatavots no augstas kvalitātes, izturīga kartona un vāku rotā krāsaini pudeļu korķu dizaini no visas pasaules. Abas puses iekšpusē ir pārklātas ar melnu putu materiālu paredzot vietu (ideāli izgriezumi), lai ievietotu 32 pudeļu vāciņus vienā lapā. Kopā var ievietot 64 pudeļu korķus. Putu materiāls notur pudeļu vāciņus jeb korķīšus stingri savā vietā un aizsargā tos no skrāpējumiem. Viegla piekļuve : pudeļu vāciņus var izņemt, izmantojot ievilkumu uz sāniem.
Korku albums

12. Viena no interesantākajām dāvanām - Palielināmais stikls viedtālruņiem PHONESCOPE. Makro objektīvs ir ideāli piemērots izmantošanai, lai izlasītu smalku druku. Mikroskopam nav nepieciešama ne strāvas padeve, ne baterijas. Saglabājot attēlus uz jūsu viedtālruņa, ar tiem var dalīties ar draugiem un paziņām, bez jebkādas piepūles. Piemērots visiem tradicionālajiem smartphones un planšetdatoriem. Stikla lēca. Izmērs: 38 x 47 x 39 mm.
Phonescope

13. Piespraužu kolekciju īpašniekiem interesanta varētu būt šāda dāvana - Koka vitrīna piespraudēm. Koka vitrīna ir piemērota piespraužu, nozīmīšu, adatu u.c. līdzīgu priekšmetu kolekcionēšanai. Vitrīnai ir izņemams samta paliktnis, pie kura iespējams piestiprināt līdz pat 100 piespraudēm. Vitrīnu iespējams piestiprināt pie sienas, lai Jūsu kolekciju varētu novērtēt un apbrīnot arī Jūsu radi, draugi un paziņas.
Kaste piespraudem

14. Monētu vibrotīrītājs - ļoti vērtīga dāvana monētu kolekcionāram, lai viņš varētu pilnvērtīgi kopt esošās un jauniegūtās monētas, nodrošinot to vērtību saglabāšanu. Vibrotīrītājs ir piemērots gan monētu, medaļu, pulksteņu, dārglietu, gan arī briļļu un pat zobu protēžu un breketu tīrīšanai. Saudzīgi notīra taukus, pirkstu nospiedumus un citus netīrumus. Iestatāms minūšu digitālais taimeris. Pārnēsājama monētu tīrīšanas ierīce ar vibrāciju nodrošinās saudzīgu Jūsu kolekcijas tīrīšanu. ierīce tīra ar ūdeni, bet var izmantot arī speciālos Leuchtturm tīrīšanas līdzekļus. Viegli un ērti lietojama ierīce saudzīgai tīrīšanai, ar noņemamu baltu plastmasas korpusu un izņemamu grozu. Darbojas uz 4 AA batarejām.
Vibrotīrītājs