By using our services, you agree to our use of cookies.
(+371) 67 464 999CONTACT US
0item(s)

You have no items in your shopping cart.

Product was successfully added to your shopping cart.

Mūsu komanda turpina apstrādāt veiktos pasūtījumu un veic preču izsniegšanu, un piegādi. Tomēr ņemot vērā ārkārtas situāciju un rūpējoties par A/S NEO klientu, un darbinieku veselību, sākot ar 18.03.2020., mūsu ierastā darba procesā tiek ievestas sekojošas izmaiņas:

1. Veikals (Daugavgrīvas iela 45, Rīga) strādās tikai pasūtījumu izsniegšanas režīmā, konsultācijas un preču apskate/izvēle klātienē netiks nodrošinātas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka darba laiks nemainās.

2. Mēs atsakāmies no skaidras naudas darījumiem, tāpēc iesakām izmantot bankas karti vai izvēlēties priekšapmaksu. Pēc pasūtījuma apstrādes tiks nosūtīts priekšapmaksas rēķins uz e-pastu. Nepieciešamības gadījumā uz vietas pieņemsim apmaksu ar bankas karti. Pēc katras izmantošanas karšu termināls tiks dezinficēts.

3. Pirms došanās pie mums ciemos, aicinām iepriekš informēt elektroniski vai telefoniski, lai mēs varētu laicīgi sagatavot sūtījumu izsniegšanai un pēc iespējas mazināt klienta pavadīto laiku A/S NEO telpās, tādējādi mazinot klientu pulcēšanos.

4. Lai saņemt pasūtījumu, Jums obligāti būs nepieciešams zināt pasūtījuma numuru un pasūtījumā norādīto telefona numuru.

5. Aicinām klientus pēc iespējas izvēlēties bezkontakta pasūtījumu saņemšanu pakomātos. Ja pasūtījuma kopsvars un gabarīti ļauj izmantot Omniva pakomātus un DPD Paku skapjus, tad iesākam izmantot tieši šo piegādes opciju.

6. Piegādes līdz adresei tiek nodrošinātas ar Venipak, DPD un Latvijas Pasta starpniecību. Lai mazināt saskarsmi starp piegādātāju un saņēmēju, preces tiek piegādātās līdz ārdurvīm. Apmaksa skaidrā naudā pie saņemšanas nav iespējama.

Liels paldies par sapratni un ceram uz drīzu situācijas uzlabošanos!

DARBA LAIKS

  • Pirmdiena     9:00 - 19:00
  • Otrdiena     9:00 - 19:00
  • Trešdiena     9:00 - 19:00
  • Ceturtdiena     9:00 - 19:00
  • Piektdiena     9:00 - 19:00
  • Sestdiena     slēgts
  • Svētdiena     slēgts

 

Detalizētākai informācijai, aicinām sazināties pa epastu vai telefoniski - 28330222 un 67464999.